Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Guy Ritchie poston foton e Krishtlindjeve me fëmijët

Film  |  26.12.2019 Ora 9:03   
Regjisori 51 vjec Guy Ritchie ka postuar fotografinë e Krishtlindjeve të mërkurën, ku ai shihet bashkë me gruan e tij aktuale Jacqui, djalin e tij të madh Rocco 19 vjec  nga martesa 8 vjecare  me Madonna-n, si dhe David Banda 14 vjec të cilin ata e adoptuan në Malawi, gjatë martesës së tyre si dhe tre fëmijët e tij të tjerë, më të vegjël.

Ditëve të fundit Madonna ishte kryelajm në mbarë faqet e gazetave dhe media të tjera ,meqë ajo anuloi koncertin e saj pa I bërë të ditura arsyet, mirëpo nga burime të ndryshme u kuptua se ajo kishte probleme pikërisht me ish burrin e saj Guy Ritchie I cili kishte paraqitur një mocion në çështjen e tyre të shkurorëzimit duke kërkuar zbatimin ose ekzekutimin me urdhër nga Gjykata Supreme në Manhattan, që disa nga fëmijët të kalonin Krishtlindjet me Guy Ritchie-n./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing