Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Timberlake dhe Jessica Biel bashkë pas skandalit të Justin

Film  |  20.01.2020 Ora 11:05   
Shihen për herë të parë bashkë Justin Timberlake dhe gruaja e tij Jessica Biel, pas skandalit që bëri Justin Timberlake me bashkëaktoren  Wainwright gjatë një pushimi nga xhirimet e filmit të tij mëtë ri me titull “Palmer” .

Edhe pse thashethemet se nga kjo ngjarje e publikuar pak javë më parë, martesa e Justin 38 vjec dhe Jessica-s 37 vjec është lëkundur, duket se asgjë nuk është e vërtetë.

Cifti të cilët bashkë kanë djalin Silas, janë parë bashkë dhe shumë të lumtur me njëri tjetrin.

Pas kësaj ngjarje e cila kaploi të gjitha faqet e mediave, bëri që Justin të postonte në Instagramin e tij duke treguar se gjesti I tij kishte të bënte me alkoolin, meqë atë natë ai kishte konsumuar alkool shumë dhe se në fakt I kërlonte falje gruas së tij dhe ai nuk do të dëshironte asnjëherë të jetë shembull I keq për djalin e tij./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing