Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Demi Lovato, nisë turneun: Kurrë nuk kam qenë më nervoze (Foto)

Muzikë  |  27.02.2018 Ora 10:00   
Këngëtarja e famshme amerikane, Demi Lovato tashmë ka nisur turneun e saj botëror të cilin e ka titulluar "Tell Me You Love Me" njësoj si projektin e saj të fundit, këngën "Tell Me You Love Me" të cilën e ka lansuar  bashkë me videoklip në You Tube, dy muaj më parë.

Këngëtarja 25 vjecare, përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social Twitter ka thënë se ndjehet tejet nervoze dhe e lumtur për turneun e saj.

"Unë kurrë nuk kam qenë më shumë nervoze dhe e ngazëllyer për një turne në jetën time!", ka shkruar Demi Lovato.

Krijuesja e hitit "Sorry Not Sorry" nisi dje turneun e saj "Tell Me You Love Me" me një koncert në San Diego, ku pati një paraqitje shumë të mirë dhe krijoi një atmosferë të zjarrtë. /radoiplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing