Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Republic Records shpallen për të katërtin vit me rradhë "labeli" i vitit

Muzikë  |  21.01.2020 Ora 11:29   
Për të katërtin vit me rradhë, shtëpia diskografike Republic Records janë shpallur labeli I vitit.

Këtë përzgjedhje e bëjnë cdo vit kompania Billboard, ku ky është viti I katërt që kjo shtëpi diskografike shpërblehet me këtë cmim, shkruan RadioPlus.

Republic Records përbëhet nga këngëtarët si Ariana Grande, Taylor Swift, Post Malone dhe Drake.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing