Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez kryeson edhe në Billboard 200 Album Charts

Muzikë  |  22.01.2020 Ora 11:29   
Pas sukseseve në Australi dhe Evropë, Selena Gomez ka arritur të ngjitet në pozitën e parë edhe në Billboard 200 Album Charts.

Me 112 mijë shitje javën e fundit, Selena me albumin “Rare” ka tejkaluar Roddy Ricch me “Please Excuse Me for Being Antisocial” që ishte për disa javë në krye të klasifikimit.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing