Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pharrell Williams i bashkohet jurisë në Rock and Roll Hall of Fame

Muzikë  |  20.02.2020 Ora 11:28   
Pharrell Williams i është bashkuar Rock and Roll Hall of Fame, në ekipin e regjisorëve.

Hit krijuesi i këngës Happy iu bashkua organizatës së bashku edhe me Michele Anthony dhe Jody Gerson, për ti pasuruar me kreativitet organizatën, shkruan RadioPlus.

Pharell do kontriboj në zgjedhjen e artistëve që janë kandidat për të hyrë në Rock and Roll Hall of Fame që mbahet më 2 maj të këtij viti.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing