Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez publikon projektin më të ri të titulluar "Feel Me" (Video)

Muzikë  |  21.02.2020 Ora 10:57   
Këngëtarja amerikane Selena Gomez ka publikuar projektin e saj më të fundit. 

Singli më i ri titullohet “Feel Me” dhe i dedikohet divorcit që ajo ka përjetuar në vitin 2016, shkruan RadioPlus.

Për Selenan kjo është kënga e 10-të në këtë vit. “Feel Me” mund ta dëgjoni në platformat muzikore online.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing