Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Post Malone dhe Ozzy Osburne lansojnë bashkëpunimin "It's A Raid" (Video)

Muzikë  |  21.02.2020 Ora 11:00   
Me këngë të re këtë të premte kanë ardhur edhe Ozzy Osburne me Post Malone, duke sjellur projektin në bashkëpunim.

Kënga më e re titullohet “It’s A Raid”, dhe bënë pjesë në albumin “Ordinary Man” nga Ozzy Osburne që do të lansohet gjatë ditës, shkruan RadioPlus.

Post Malone është shprehur se është nderë për të punuar më një legjendë si Osburne.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing