Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Olly Murs dedikim për shoqen e tij tashmë të ndjerë Caroline Flack

Të Tjera  |  11.03.2020 Ora 10:33   
Këngëtari dhe prezantuesi Olly Murs ka shprehur edhe njëherë dhimbjen për humbjen e shoqes dhe bashkë-prezentueses e cila I morri vetes jetën më datën 15 shkurt në shtëpinë e saj.

Olly I cili ishte shumë I afërt me Caroline sa që herë pas here kishte thashetheme se ata edhe kishin pasë një lidhje bashkë, bashkë-prezentuan me shumë sukses X Factor 2015-të, ku sipas të gjithë shikuesve të ITV, dyshja prezentuesish kishin një kimi të vecantë mes tyre.

E dje ishte edhe dita kur ju dha lamtumira e fundit yllit të Tv Caroline Flack, e cila pas një problemi me të dashurin e saj, kishte kaluar në një depression, sa që ndodhi edhe ajo që nuk pritej nga një njeri si Caroline, plot jetë, ajo bëri vetëvrasje./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Të Tjera

Marketing