Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Timberlake dhe Anderson. Paak lansojnë këngë të re (Video)

Muzikë  |  11.03.2020 Ora 11:27   
Justin Timberlake ka lansuar këngën e tij të rradhës, poashtu në një bashkëpunim.

Projekti i ri nga këngëtari titullohet “Don’t Slack” dhe vjen në duet me reperin amerikan Anderson. Paak.

Këngën mund ta dgjeni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing