Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Iggy Azalea publikon videoklipin e ri (Video)

Muzikë  |  01.03.2018 Ora 9:31   
Dy reperët  e njohur, Iggy Azalea dhe Quavo tashmë kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre të përbashkët “Savior”, verzionin audio të së cilës e lansuan një muaj më parë.

Vidoklipi i këngës “Savior” u publikua mbrëmë në YouTbe dhë qysh në në orët e para ka marrë afër 200 mijë shikime, ndërkaq po qëndorn edhe numër katër në videot më të kërkuara në YouTube.


Klipi i këngës është drejtuar nga regjisor i njohur amerikan Colin Tilley. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing