Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Little Mix shtyjnë lansimin e albumit të ri shkaku I koronavirusit

Muzikë  |  28.03.2020 Ora 21:51   
Perrie Edwards këngëtarja e bendit të vajzave Little Mix ka bërë të ditur se kanë vendosë që të shtyjnë lansimin e albumit të tyre më të ri, si dhe të anulojnë lansimin e klipit të ri në Brazil shkaku I krizës nga Covid-19.

Duke folë në një intervistë për moderatorët Amanda Holden dhe Jamie Theakson në Friday’s Heart, ajo ka thënë se ndërkohë kanë vnedosë më vajzat e tjera të bendit si Jesy Nelson, Jade Thirwall dhe Ligh-Anne Pinnock, që të lansojnë pikërisht tani këngën Break Up Song.

“Është një këngë e mirë e duam shumë është shumë këngë pozitive, kjo është qka ju duhet njerëzve tani, për atë vendosëm ta lansojmë, ndërsa albumin po kemi vendosur ta shtyjmë”- ka thënë Perrie./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing