Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa arrin edhe një tjetër sukses me këngën "Don't Start Now"

Muzikë  |  26.05.2020 Ora 14:01   
Dua Lipa po shijon suksesin e albumit ‘Future nostalgia’.

Kënga ‘Break my heart’ e cila është pjesë e këtij albumi ka arritur që brenda vetëm një muaji të arkëtoj mbi 100 milionë klikime në Youtube. Dhe nuk është vetëm kjo këngë nga albumi ‘Future nostalgia’ që ka arritur këso shifra edhe projekti "Dont start now" ka arritur mbi 200 milionë klikime.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing