Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande dhe Lady Gaga janë ngjitur në krye të klasifikimit në Billboard Hot 100 (Video)

Muzikë  |  02.06.2020 Ora 11:33   
Ariana Grande në bashkëpunim me Lady Gaga kanë arritur të ngjiten në pozitën e parë të Billboard.

Bëhet fjalë për këngën “Rain On Me” që vjen në pozitën e parë të Billboard Hot 100.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing