Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shia La Beouf në filmin “The Tax Collector” të regjisorit David Ayer

Film  |  02.07.2020 Ora 10:22   
Aktori Shia LaBeouf tashmë pjesë e filmit të regjisorit David Ayer me titull “The Tax Collector”, një film  I zhanrit dramë, krim dhe triller, ku Shia luan rolin e taksa- mbledhësit.

Traileri I filmit u lansua të mërkurën, ndërsa 34 vjecari është pikërisht ai I cili mbledh taksat nga bandat e Los Angelos, me gjakftohtësi dhe padyshim I përfshirë në krim.

Shia LaBeouf luan rolin e të patremburit Creeper, I cili gjendet gjithmonë në lëvizje për të marë paratë për bossin e tij. Filmi “The Tax Collector” lansohet me datën 07 gusht./radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing