Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha është shprehur se nuk është koha e duhur për projekte të reja

Muzikë  |  10.07.2020 Ora 10:35   
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka me muaj të tërë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Përmes rrjetit social Instagram, Rexha e ka arsyetuar këtë mungesë duke thënë se po pret momentin e duhur për t'i publikuar këngët, shkruan RadioPlus.

Dibranja ndër të tjera ka thënë se ajo dhe stafi kanë vlerësuarse tani për tani nuk është momenti i duhur për të nxjerrë në treg diçka, duke iu referuar kohëve të vështira që po kalon planeti nga kaplimi i virusit COVID-19.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing