Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem dhe Kid Cudi publikojnë këngën "The Adventures of Moon Man and Slim Shady" (Video)

Muzikë  |  10.07.2020 Ora 10:37   
Eminem dhe Kid Cudi kanë bashkuar forcat për të publikuar një këngë në bashkëpunim.

Kënga që kemi paralajmëruar ditë më parë është lansuar sot dhe titullohet "The Adventures of Moon Man and Slim Shady", shkruan RadioPlus.

Kënga është lansuar në verzionin audio dhe videoklip, ku mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing