Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sam Smith do të lansoj sonte këngën e katërt të tij për këtë vit

Muzikë  |  30.07.2020 Ora 10:43   
Sam Smith ka bërë të ditur se do të publikojë këngën e tij të katërt për këtë vit.

Singli do të jetë në bashkëpunim mes britanikut dhe reperit Burna Boy ku do të titullohet "My Oasis", shkruan RadioPlus.

Kënga do të publikohet sonte në mbrëmje dhe do të mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing