Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift po dominon botën e muzikës

Muzikë  |  04.08.2020 Ora 10:36   
Këngëtarja amerikane Taylor Swift është bërë artistja e parë në histori të muzikës që kryeson toplistat në Billboard Hot 100 dhe Billboard 200 Albums Chart.

30 vjeçarja po kryeson me albumin e saj "Folklore" në Billboard 200 dhe me singlin "Cardigan" në Billboard Hot 100, shkruan RadioPlus.

Këtij suksesi i shtohet edhe shitja e më së shumti kopjeve të albumit në vitin 2020, gjë që nuk e ka arritur askush më parë në vetëm dy javë nga lansimi.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing