Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Këtë të premte publikohet "WAP" nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

Muzikë  |  04.08.2020 Ora 10:37   
Reperet amerikane Cardi B dhe Megan Thee Stallion kanë lajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë së bashku.

Në rrjetin social Instagram, dy artistet e kanë postuar një fotografi duke shkruar se këtë të premte do të lansohet singli "WAP", shkruan RadioPlus.

Megan Thee Stallion vazhdon të jetë duke u rekuperuar pas një plagosje në këmbë, që pasoi me operim për heqjen e plumbit

Kënga duket të jetë një inspirim nga filmi B.A.P.S, apo “Black American Princesses” , I vitit 1997, ku protagoniste është aktorja Halle Berry.  Ndërsa gjithashtu ka shpërndarë një video story me “Hootie Book” dedikim për fansat e saj të cilët e mbështetën jashtëzakonisht shumë, pasi këngëtarja bëri të ditur se u qëllua me armë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing