Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora do të performojë në një koncert bamirësie për UNICEF

Muzikë  |  07.08.2020 Ora 10:48   
Rita Ora ka paralajmëruar një koncert në shtëpi për benefitet e UNICEF-it, duke ndihmuar kështu në mbrojtjen e fëmijëve nga ndikimi i virusit, Covid-19.

Si një ambasadore e UNICEF-it, ylli i njohur i muzikës do të përdorë TV saj në Instagram për të mbledhur para për kauzën e rëndësishme, shkruan RadioPlus.

Ajo vazhdoi të inkurajojë fansat dhe shikuesit që të "japin gjithçka që munden".

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing