Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B dhe Megan Thee Stallion publikojnë "WAP" (Video)

Muzikë  |  07.08.2020 Ora 10:51   
Pas paralajmërimit javë më parë, Cardi B dhe Megan Thee Stallion kanë publikuar singlin e tyre më të ri.

Kënga që vjen në një formë më ndryshe nga se jemi mësuar nga reperet, titullohet "WAP", ku ja kanë bashkangjitur edhe videoklipin.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe në faqen radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing