Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elizabeth Debicki ne rolin e Princeshes Diana

Film  |  17.08.2020 Ora 10:48   
Aktorja australiane Elizabeth Debicki do të interpretojë Princeshen e Uellsit  Diana, në dy sezonet e fundit të serialit The Crown, i cili do te shfaqet ne platformen Netflix.

Debicki bashkohet me Jonathan Pryce dhe Imelda Staunton për dy sezonet e fundit të dramës mbretërore, e cila pritet të mbulojë vitet 1990 dhe fillimin e viteve 2000.

Sezoni i katërt pritet të dalë në treg këtë vjeshtë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing