Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Natë humanitare artistike për Bekim Lumin

Kulturë  |  05.03.2018 Ora 17:13   
Të mërkurën më 7 mars do të mbahet një mbrëmje humanitare dhe artistike me artistë të mirënjohur në Hamam Bar për Bekim Lumin.

Në këtë mbrëmje do të performojnë live: Edona Reshitaj, Visar Kuçi dhe Art Lokaj.
Në këtë mbrëmje do të ketë edhe stand- up nga aktorët Fatmir Spahiu- Bufi, Dardan Islami, Ernest Zymberi, Kushtrim Qerimi e të tjerë.

Mbrëmja do të hapet më 7 mars, të mërkurën duke filluar nga ora 21:00 ndërsa hyrja do të jetë 5 euro.

Vlen të përmendet se Bekim Lumi, ishte ndër punëtorët e parë në RadioPlus gjatë viteve 2000-2002, ku dha një kontribut të jashtëzakonshëm.

Komentet

Marketing

Tjera në Kulturë

Marketing