Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Irrfan Khan aktori indian I “Life Of Pi” vuan nga një sëmundje e rrallë

Film  |  06.03.2018 Ora 10:50   
Aktori Indian Irrfan Khan ka reaguar përmes llogarisë së tij në twitter, pas fjalëve dhe thashethemeve të shumta në media, se ai vuan nga një sëmundje e rëndë dhe të tjera lajme të cilat nuk ishin të vërtetuara.

Khan I cili fitoi cmimin e shikuesve në Festivalin e Filmit në Kanë, për rolin e tij në “The Lunchbox” ka thënë se gjatë 15 ditëve të fundit jeta e tij ishte një histori e vështirë.

“Pak e dija që kërkimi im për tregime të rralla do të më bënte të gjeja një sëmundje të rrallë. Ju lutem mos spekuloni sepse unë do të ndaj historinë time brenda një jave apo 10 ditëve, kur hetimet e mëtejshme tregojnë diagnozën përfundmitare” – ka shkruar Khan në Twitterin e tij duke treguar gjithashtu se pranë ka familjarë dhe miq.

Ylli I filmit tashmë 51 vjeq ka luajtur në më shumë se 100 filma duke përfshirë këtu të famshmin “Life Of Pi”.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing