Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Përfundojnë xhirimet e filmit “The Irishman”

Film  |  06.03.2018 Ora 10:52   
Regjisori Martin Scorsese më në fund ka përfunduar xhirimet për filmin e tij më të ri “The Irishman” filmi I ardhshëm me gangster, është I bazuar në librin “I Heard You Paint Houses” një tregim për Frank Sheeran.

Në setin e këtij filmi luajnë emra të mëdhenj aktorësh si Robert De Niro, Al Pacino dhe Joe Pesci. Regjisori I famshëm Scorsese ka shkruar në Instagramin e  tij duke falënderuar të gjithë ata që ndihmuan dhe ishin pjesë e xhirimeve të këtij filmi, I cili do të lansohet në vitin 2019.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing