Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rikthehen "Tre gjermanët e trashë" me episode të reja

Film  |  06.03.2018 Ora 16:11   
Kasta e aktorëve të shfaqjes “Tre gjermanët e trashë” është bërë përsëri bashkë për të sjellë në ekranin televiziv sërish serialin e famshëm.

Nën direktivat e regjisorit Florent Mehmeti kjo shfaqje, e cila ka vite që është shndërruar në produksion televiziv, do të sjellë episodet e saj të reja në Radio Televizion e Kosovës.

Episodet e reja do bëjnë së bashku aktorët Kushtrim Sheremetit, Fisnik Ademi dhe Lirak Çelaj, Adrian Morina, Arta Selimi.

Në disa nga rolet do të paraqiten: Naser Rafuna (Gania), Flutura Zeneli (Mimoza), Lirak Çelaj (Piteri), Ard Islami (Ukshini), Ardian Morina (Hekurani), Kushtrim Sheremeti (Hansi), Fisnik Ademi (Brigeli). /koha.net

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing