Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Matthew McConaghey “gruaja më do ashtu siç jam”….

Film  |  07.03.2018 Ora 11:47   
Aktori I njohur Matthew McConoghey, ka folur gjerë e gjatë në një intervistë për City Gala, ku ai ka përmendur se është një prind I lumtur që është baba I tre fëmijëve.

Ylli I filmit “Interstellar” I pyetur se për cka është më së shumti mirënjohës në jetë, ka thënë për jetën që ka, që është baba I tre fëmijëve por ai ka thënë se I është falënderues gruas së tij Camila Alves, e cila e do ashtu sic është pa tentuar asnjëherë ta ndryshoj atë.

Dyshja janë të martuar prej 6 vitesh dhe bashkë me fëmijët e tyre jetojnë në Austin Texas./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing