Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gary Oldman pozon bashkë me trofetë e tij

Film  |  07.03.2018 Ora 11:48   
        Buzëqeshja e tij tregon se si ai ndihet ditët e fundit. I ulur në shtëpi aktori Gary Oldman pati suksesin e mahnitshëm si aktori që portretizoi Winston Churchill, në filmin “Darkest Hour”.
        Ylli 59 vjeq I filmit të dielën mbrëma fitoi cmimin Oskar pikërisht për këtë rol dhe ai është fotografuar me të gjitha trofetë e tij, duke thënë se cmimi I fundit  e ka kompletuar atë si një aktor që është. Me të marrë cmimin aktori ka folur për nënën e tij 98 vjeqare, duke e lavdëruar atë, e duke thënë se është I lumtur që ajo është gjallë, për të parë këtë, “nënë vendose ujin të ngrohet për caj”, kishte thënë ndër të tjera aktori në foltoren e Teatrit Dolby.
         “Kemi festuar duke pirë shumë caj bashkë, buzëqeshja asaj nuk I hiqej asnjëherë nga fytyra” ka thënë në një intervistëtë të fundit aktori fitues I cmimit Oskar për rol kryesor në filmin “Darkest Hour”.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing