Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Oda e Librit - Krijimtaria letrare e Nolit

Kulturë  |  15.10.2020 Ora 11:51   
Sot në Bibloteken Hivzi Sulejmani në Prishtinë duke filluar nga ora 16:30, mbahet eventi Oda e Librit - Krijimtaria letrare e Nolit e cila vjen në kuadër të programit të Qendrës “Libart” që ndodhet me lokacion në bibliotekën e qytetit “Hivzi Sulejmani”.

"Një lajm tjetër i mirë për lexuesit, pos lajmit për hapjen e bibliotekës, është edhe diskutimi që do të ndodhë këtë të enjte në Qendrën “Libart” për jetën, veprimtarinë dhe në veçanti për krijimtarinë letrare të shkrimtarit dhe eruditit të shquar shqiptar, Fan Nolit"  bëjnë të ditur organizatoret.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Kulturë

Marketing