Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elizabeth Banks me rol në një film horror

Film  |  08.03.2018 Ora 11:51   
Aktorja Elizabeth Banks është bashkuar me regjisorin James Gunn, ku bashkë patën punuar edhe në filmin “Slither” në 2006-tën, ndërsa tani janë bërë bashkë për një film horror.

Filmi do të prodhohet dhe financohet nga The H Collective, ndërsa skenarin e kanë shkruar Brian dhe Mark Gunn, por që nuk ipen detaje se për qfarë konkretisht flitet në film.

“Elizabeth dhe unë kemi të njejtat pikërpamje artistike, qysh nga viti 2005 kur u mbajtën audicionet e filmit “Slither” , që nga atëherë ne jemi shokë shumë të mirë dhe luftoj me mish e dhëmbë për të punuar sërish me të” – ka thënë ndër të tjera regjisori Gunn. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing