Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael Bay nuk mund të jetojë pa robotët….

Film  |  08.03.2018 Ora 11:52   
Michael Bay asnjëherë nuk mund ta shohë veten larg punës me robotët. Edhe pse I qëndron fjalëve të tij se ai tashmë përgjithmonë I ka thënë lamtumirë Transformers, Bay është në bisedime për të sjellë në jetë një projekt që ka vite që endet nëpër sirtarë, është fjala për “Robopocalypse”.

Ky projekt filmik ka kohë që është në duart e Steven Spielberg, dhe Michal Bay nëse bën marrëveshje me të do ta marrë vetë përsipër, reliaizmin e tij.

Në fakt ky projekt është në adaptim I tregimit të  Daniel H Wilson, ku njerëzit përpiqen të mbijetojnë pas kryengritjes së terrorit teknologjik,  skenari është rindërtuar nga Drew Goddard për të përfunduar më pastaj në duart e të famshmit Spielberg. Nuk dihet një datë lansimi për këtë film, por nëse arrihet marrëveshja, xhirimet do btë fillojnë këtë verë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing