Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Adele është duke e bërë gati albumin e saj të katërt në karrierë

Muzikë  |  25.10.2020 Ora 17:08   
Krijuesja e hitit ‘Hello’ Adele ka bërë të ditur se ajo po punon në projekte të reja muzikore, dhe se është duke e bërë gati albumin e saj të katërt në karrierë, i cili do të jetë pasues i atij të vitit 2015 të titulluar "25",  por ka thënë se albumi i saj ende nuk është krejtësisht i përfunduar.

32 vjeçarja poashtu dha lajmin së fundmi se nuk kishte “ide” se kur do të lansohet ndonjë projekt i ri muzikor nga ana e saj.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing