Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

John Travolta me rol në filmin biografi “Moose”

Film  |  09.03.2018 Ora 11:38   
John Travolta ka ditë si ti bëjë fansat e ti të cmenden kur ka bërë të ditur se ka nënshkruar të luajë në një film biografik me regjisor liderin e bendit Limp Bizkit, Fred Drust.

Travolta do të luajë një fans të cmendur I cili është I obsesionuar pas aktorit të tij të pëlqyer rol I luajtur nga Devon Sawa. Në këtë film rol të rëndësishëm ka edhe aktorja Ana Golja e cila luan portretizon vajzën me emrin Leah.

Se është super I kënaqur me këtë projekt është shprehur edhe skanristi I këti filmi Jason O’Brien, ku ka postuar një fotografi me Drust dhe John, gjatë xhirimeve në Birmingham Alabama.

Shumë njerëz janë shokuar kur kanë dëgjuar se John Travolta do luajë në një film të rokerit Amerikan. Filmi biografik mban emrin “Moose”, ndërsa ende nuk dihet se kur do të lansohet në kinema. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing