Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Niall Horan dhe Anne-Marie kanë gati 3 projekte muzikore

Muzikë  |  15.11.2020 Ora 18:48   
Niall Horan dhe Anne-Marie kanë bërë të ditur se vendosën të bashkëpunojnë në muzikë.
 
Anne-Marie tha se mezi pret të fillojnë punen, sepse "zërat e tyre tingëllojnë shumë mirë së bashku".

Këngëtarja foli në një intervistë të gazetës The Sun, ajo tha: "Ishte e mahnitshme në të vërtetë. Ne kemi punuar në 3 projekte dhe mezi pres që fansat ti dëgjojnë ato".
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing