Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Britney Spears udhëton për në Hawaii

Muzikë  |  18.11.2020 Ora 8:11   
Britney Spears ka udhëtuar për në Hawaii për një festë të hershme të ditëlindjes.

Këngëtarja 38-vjeçare dhe i dashuri i saj Sam Asghari morën një avion privat me yllin “Hold It Against Me”

"Ndjehet si një udhëtim i vogël në parajsë për një festë të hershme të ditëlindjes," ka  shkruar ajo në një foto të saj dhe Sam të cilen e publikoi në instagram.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing