Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Celeste ka bërë të ditur datën e lansimit të LP së saj

Muzikë  |  03.12.2020 Ora 11:06   

Prodhuesja e hitit 'Stop This Flame' Celeste ka bërë të ditur lajmin se do të publikojë LP e sajë të parë në karrierë dhe do të lansohet më 26 Shkurt të vitit 2021.

Kengetarja ka bërë të ditur se LP ka 12 këngë dhe përfshin hitin e saj ‘Strange’ dhe mega-hitin ‘Stop this Flame’.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing