Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Festo me Rave-Ledio Ciko Live kёtё tё diel.

Shëndeti  |  16.12.2020 Ora 16:49   
Leo Ciko ёshtё njё nga Dj-ёt mё prezent tё skenёs elektronike tё Tiranёs qё prej vitit 2003 kur ai hodhi rrёnjё si gjysma e dyshes “Prosound”.

Ishin ata tё cilёt, mund tё themi me bindje, ndezёn situatёn e festave elektronike nё qytet dhe e influencuan pёr vitet qё do tё vinin.

Qё prej atёherё Leo ska ndaluar asnjёherё sё luajturi muzikё dhe ka vazhduar tё mbajё vendin qё i takon nё tё gjitha klubet dhe eventet kryesore tё Shqipёrisё dhe Rajonit.
 
Jemi tё lumtur qё na ribashkohet pёr ne Rave Live Sesssion pёr njё para mbyllje tё kёtij viti.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Shëndeti

Marketing