Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Netflix do të publikoj filma të rinj çdo javë

Film  |  14.01.2021 Ora 8:11   
Netflix e ka përmbushur premtimin e tij të për të lansuar filma të rinj çdo javë.

Netfix për këtë kishte paralajmëruar qysh në tetor të vitit të kaluar dhe tash po u garanton rreth 193 milionë abonetëve të tij çdo javë filma të rinjë gjatë vitit 2021.

I përbërë kryesisht nga prodhime origjinale, si dhe disa blerje, Netflix ka pubikuar 71 tituj në të gjithë zhanret nga komedia, filmat romantik e deri në animacion familjar.

Gjatë 12 muajve ndër filmat kryesor që mund t’i shini në Netflix janë:
"Red notice", me protagonistë Gal Gadot, e Rayn Reynolds,  "The Harder Ata Bien" me Regina King, Idris Elba, "Tick, Tick… ​​Boom!" dhe "Don’t Look Up" me me protagonistë Jennifer Laërence, Leonardo DiCaprio, Ariana Grande, Timothee Chalamet, Kid Cudi dhe Meryl Streep.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing