Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bruce Willis ka pranuar se gjykoi keq lidhur me mos vënien e maskës

Film  |  14.01.2021 Ora 10:16   
Aktori Bruce Willis ka pranuar se ka bërë një gabim, kur nuk vendosi maskën përderisa ishte në një barnatore.

U kritikua shumë për sjelljen e tij, kur Bruce Willis hyri në një barnatore duke refuzuar të vendosë maskën, kështu atij ju kërkua të largohej menjëherë nga aty.

Menjëherë ishin paparacët ata të cilët dokumentuan se ishte I vërtetë ai lajm I cili ndodhi mbrenda një prej barnatoreve në Kaliforni. “Ishte një gabim, ju duhet të gjithë të jeni të sigurtë dhe le të vazhdojmë të mbajmë maska” – ka thënë ndër të tjera Bruce Willis.

Kështu kritika të shumta shpërthyen drejt aktorit të “Die Hard” ndërsa kishte edhe të tille që filluan ta quajnë atë “Covidiot”./radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing