Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

WAP video muzikore e Cardi B kushtoi 1 milionë dollarë

Muzikë  |  14.01.2021 Ora 13:45   
Cardi B pretendon se video klipi I knëgës së saj WAP ka kushtuar hiq më pak se 1 milionë dollarë. Kënga e cila arriti majat nëpër top lista, ku reperja Cardi B e ka bashkëpunim me reperen tjetër Megan Thee Stallion 25 vjec u xhirua në një rezidencë, ku të pranishme ishin edhe Kylie Jenner dhe bukuroshja e Fifth Harmony, Normani.

Vetë Cardi B ka shkruar për cmimet e disa videove të saj ku ka përmendë edhe Bodak Yellow, e cila kushtoi 15 mijë dollarë, kënga “Money” kushtoi 400 mijë ndërsa “Please Me” hiq më pak se 900 mijë dollarë.

Ndërsa problemi më I madh gjatë xhirimeve të klipit WAP sipas Megan ishin gjarpërinjtë, meqë asnjëra nga këngëtaret nuk është se kishin pasë ndonjëherë shoqëri me gjarpërinj./radioplus/    
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing