Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa kritikohet për pushimet që po bën në mes të pandemisë

Muzikë  |  14.01.2021 Ora 13:54   
Dua Lipa është duke u kritikuar nëpër rrjetet sociale për pushimet që po I bën, me të dashurin miq dhe familjen e saj pikërisht në mes të pandemisë.

Këngëtarja vazhdimisht ka shpërndarë foto me të dashurin e saj Anaar Hadid me shoqet e saja dhe familjen, ndërsa njerëzit nuk kanë hezituar të komentojnë poshtë tyre se si ajo po rrezikon të gjithë me këto mledhi dhe udhëtime që po bën.

Përderisa disa të tjerë kanë shpërndarë foto të Dua-s ku ajo bën thirrje që njerëzit të qëndrojnë në shtëpi.

Në anën tjetër Dua Lipa ka shpërndarë një tjetër foto së fundmi, ndërsa bashkangjitur ka vënë disa emoji me bebe dhe biberona, qka ka ngjallë pikërpyetje të mëdha ndërmjet fansave të cilët tashmë po pyesin nëse Dua është shtatëzënë./radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing