Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Prishtina Music Conference

Muzikë  |  23.02.2021 Ora 11:41   
Rave prezenton :

Prishtina Music Conference e cila është eshte konference e muzikes me tema specifike gjithperfshirese ku per synim ka zhvillimin e perspektivave ndryshe te mendimit rreth zhvillimit te muzikes ne Kosove, rajon dhe bote. 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing