Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Angleina Jolie bashkë me fëmijët për të parë Tomb Raider-in e ri

Film  |  19.03.2018 Ora 12:13   
Ajo ishte dhe mbetet ikona e filmit "Tomb Raider", meqë të gjithë e adhuruan kur Angelina Jolie luajti Lara Croft në këtë fim në vitin 2001 dhe 2003.

Ndërsa aktorja Jolie është parë teksa me fëmijët e saj të dielën mbrëma ishin për të parë episodin e ri të këtij filmi, ku në rolin e Lara Croft tani luan aktorja Alicia Wikander.

Në një intervistë të fundit vetë aktorja Alicia ka treguar se ajo ka ëndërr të takojë atë që bëri hit këtë film, pikërisht aktoren Jolie me të cilën nuk është takuar asnjëherë./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing