Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Miley Cyrus arrin marrëveshje të re me “Columbia Records”

Muzikë  |  05.03.2021 Ora 10:27   
Raportohet se Miley Cyrus ka arritur një marrëveshje të re me “Columbia Records”.
 
Burimet e Billboard pretendojnë se drejtori  i “Columbia Records”, Ron Perry personalisht u dashurua me yllin e Wrecking Ball, ndërsa marrëveshja e saj me tre albume me kompaninë tjetër Sony Music RCA është në përfundim.
 
Raportet sugjerojnë që Perry ka lidhje të ngushta me menaxherin e Miley Cyrus, Adam Leber si dhe nënën e avokatin e saj, Bill Sobel.

Perry dhe Miley u bashkuan edhe  për një kopertinë të Nirvana's Smells Like Teen Spirit në festën e 40-të të ditëlindjes së Leber në 2017.

Në Columbia, Miley bashkohet me një listë që ndër të tjera përfshin BTS, Harry Styles, Beyonce dhe Mariah Carey,
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing