Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Russell Crowe vë në ankand gjëra nga koleksioni I tij personal

Film  |  20.03.2018 Ora 10:44   
Russell Crowe është duke hedhur një nga një gjërat e tij të çmuara në ankand, duke qenë kështu në fazën përfundimtare të shkurorëzimit nga ish gruaja e tij Danielle Spencer.

Meqë ky shkurorëzim atij I kushton hiq më pak se 3.6 milionë dollarë, ai ka vendosur që të vëjë në ankand disa gjëra të cilat I blente vetë vite më parë.

Në Instagramin e tij Russell Crowe ka njoftuar se  do të vë gjithashtu në shitje edhe violinën e tij, të vitit 1890, që kushton 140 mijë dollarë, e cila është përdorë në filmin e tij “Master and Commander”. Të gjitha gjërat e aktorit që janë vënë në ankand mund të gjenden në faqen e ankandit të Australisë Sotheby.

Ankandi është titulluar “Russell Crowe: The Art of Divorce”, dhe aktori 53 vjeq ka vendosur ti shesë këtu sidomos gjërat të cilat I koleksiononte nga filmat ku luante./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing