Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Avengers Infinity War” kush nga superheronjtë do të vdes???

Film  |  22.03.2018 Ora 11:46   
Bossët e Marvel shtëpisë prodhuese, I kanë lënë të lirë skenaristët e vazhdimit “Avengers Inifinity War”, për të vrarë këdo që ata dojnë nga superheronjtë.

“Unë nuk di asgjë për vdekjet” ka thënë skenaristi Christopher Markus, por nëse kemi një arsye të mirë, jemi të hapur për cdo gjë, ka thënë ai duke qeshur ndërsa fansat e filmit I ka dërguar në një hamendësim duke thënë se , ata nuk kanë dashur të prejnë një lule që sapo ka filluar të lulëzojë, por një lule të bukur dhe të madhe …ndoshta. Ndërsa skenaristi tjetër ka thënsë se filmat me superheronjë janë më të sukseshëm kur ata I nënshtrohen ndryshimeve të mëdha, në raste të caktuara kur ata duhet të hiqen.

“Mund të ju themi lamtumirë disa prej personazheve si Spider Man, Kapiten Marvel dhe Black Panther ka thënë Stephen Mc Feely, skenaristi I dytë I këtij filmi. “Avengers Infinity War” do të ketë premierën edhe në Cineplexx në kinemanë më të mirë në vend me datën 26 prill./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing