Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sean Penn nuk e do më aktrimin

Film  |  23.03.2018 Ora 11:16   
Sean Penn thotë se ai nuk e do aktrimin më. Ylli 57 vjeq I filmit fitues I çmimit Oskar pa dyshim se cilësohet një ndër aktorët më të talentuar të gjeneratës së tij.

Aktualisht aktori është duke u marrë me bizneset e tij dhe me promovimin e novelës së tij të parë më titull “Bob Honey Who Just Do Stuff”, por që ai ka thënë se nuk ka më pasion për aktrimin dhe filmat siç kishte dikur.

Në anën tjetër aktori Sean Penn po flitet se është në lidhjje dashurie me aktoren Amber Heard, meqë bashkë janë parë në moment romantike në  Sunset Tower Hotel në Los Angeles./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing