Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pandemia e mësoi Dwayne Johnson të ketë më shumë durim

Film  |  17.06.2021 Ora 8:10   
Dwayne Johnson mësoi të "kishte më shumë durim " , ndërsa angazhohej në shtëpi rreth vajzave  gjatë pandemisë Covid-19.
 
Ylli i “Jungle Cruise” u hap në lidhje me jetën e tij personale në një intervistë, ndërsa ishte në krye të listës së “People”,  me 100 Arsyet për të Dashur Amerikën.
 
Dwayne ndau se kriza globale shëndetësore e ka bërë atë ta  vlerësoj jetës e tij  me gruan Lauren Hashian, 36 vjeç, vajzat e tyre Jasmine, pesë dhe Tia, tre dhe vajzën e tij Simone, 19, me ish-gruan Dany Garcia.
 
"Ishte një tronditje për ne," pranoi aktori.
 
"E bëra këtë gjë të çuditshme çdo ditë ku akoma ngrihesha dhe u vesha, sikur po bëhesha gati të shkoja diku. Dua të them, këpucët dhe të gjitha. Kjo më ndihmoi psikologjikisht.
 
Ai vazhdoi: "Nga pikëpamja e një marrëdhënieje dhe martese, ju e kuptoni se duhet të jeni me të vërtetë të vëmendshëm ndaj reagimeve dhe përgjigjeve tuaja, sepse aftësia juaj e durimit fillon të kompresohet".
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing