Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nisin xhirimet për “Pet Sematary”, Samantha Mathis dhe Henry Thomas pjesë e tij

Film  |  18.08.2021 Ora 7:52   
Samantha Mathis dhe Henry Thomas do të interpretojnë në filmin pasues të “Paramount Players”,  “Pet Sematary”, që bazohet në bestsellern e Stephen King Pet Sematary.

Dyshja bashkohen me anëtarët e kastit të shpallur më parë Jackson White, Forrest Goodluck, Jack Mulhern, Natalie Alyn Lind, Isabella Star LeBlanc dhe Pam Grier.

Prodhimi i filmit filloi javën e kaluar.
Filmi i drejtuar nga Birra Lindsey do të debutojë ekskluzivisht në Paramount+.

Birra shkroi skenarin bazuar në skicën e Jeff Buhler të fotografisë, të cilën Lorenzo di Bonaventura dhe Mark Vahradian po e prodhojnë.
 
Paramount bëri dy edicione të Pet Sematary, në 1989 dhe 2019. Ata u kombinuan për të fituar më shumë se 170 milion dollarë.
Filmat e rinj "Paranormal Activity", "Pet Sematary" & "The Between" , do të lansohen në Paramount+
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing